1996'dan beri
K
Kart
 
U
Uygulamaları Doğru zamanda,
P
Programlama ve  
A
Araştırma
Doğru Çözümler.
M Merkezi  
 
müşteri kartı
puan kartı
yemek kartı
üye kartı
vip kartı
çipli kart
yemekhane kartı
harcama kartı
personel kartı
 
HABERLER
   
 
Parmak izi ve kart sistemi ile ek güvenlik
Parmak izi

KUPAM, kart uygulamalarında parmak izi ile kart okutma işlemlerini bir araya getirdi. Böylelikle güvenlik açısından aşılması çok zor olan seviyeye ulaşıldı.

Özellikle yetkili kişilerin giriş hakkına sahip oldukları özel yerlere girişlerinde kullanılan kartların yanısıra parmak izlerini ne sisteme okutarak, kartın kaybolması ve kötü niyetli kişilerin eline geçmesi durumunda giriş izni olmayan kişilerin girişi engellenmiş olacaktır.

 
   
 
Solarium Cihazı Otomasyon Sistemi
Solarium

KUPAM tarafından geliştirilen yeni otomasyon sistemi ile, solarium salonlarında kullanılan solarium cihazları bilgisayar kontrollü olarak çalışıyor. Salonda bulunan hangi makina hangi personel tarafından kaç seans çalıştırılmış gibi bilgiler otomatik olarak bilgisayar sistemi içerisinde depolanıyor.

Böylelikle solarium salonlarında yaşanan kaçak oranları engelleniyor. Bu sistem ile yetkili kişiler solarium işletmesinin tüm şubelerinde gerçekleşen işlemleri anında takip edebiliyorlar.

 
   
 
İnternet tabanlı kart sistemleri
Internet

KUPAM tarafından geliştirilen tüm sistemler, internet tabanında çalışmak üzere güncellenmiştir. Böylelikle cep telefon gibi internete bağlanabilen tüm cihazlar vasıtası ile kart sistemleri çalıştırılabiliyor.

Günümüzde bir çok cihazın internete bağlanabilme özelliğinin var olması vasıtası ile her türlü bilgi alışverişi, internete bağlanabilen her türlü cihazdan gerçekleşebiliyor olacak. Bu özellik bizlere hem maliyetleri düşürmesi açısından büyük imkan sağlarken hem de platform bağımsızlığı sağlamış oluyor.

 
     
  Daha detaylı bilgi için danışma hattımızı arayabilirsiniz  
ana sayfa
hakkımızda
kart sistemleri
kart nedir?
otomasyon sistemleri
internet uygulamaları
mobil çözümler
haberler
referanslar
iletişim
Haberler
Kart sistemlerine ek güvenlik.Parmak izi ile kart sistemi bir araya geldi.
Solarium cihazları için geliştirilen otomasyon ile daha sağlıklı bronzluk.
Kart sistemleri için internet tabanlı uygulamalar ve platform bağımsızlığı.